2 nowe stacje ORLEN w województwie śląskim

2018-06-11

W ostatnim czasie do sieci ORLEN dołączyły 2 nowe stacje paliw. Obie dwie nowo dodane stacje zlokalizowane są w województwie Śląskim w Sosnowcu oraz Tychach. Nowo otwarte stacje położne są w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S1, którą odbywa się główny ruch tranzytowy z Krakowa, Bielska Białej w kierunku Częstochowy, Łodzi oraz północnej części kraju.

Nowa stacja w Sosnowcu położna jest w przemysłowej dzielnicy miasta. W otoczeniu stacji znajdują się magazyny takich firm jak m.in. Biedronka, Raben, Eurocash, Intercars czy Amazon. Przemysłowo-magazynowy wymiar otoczenia znalazł swoje odzwierciedlenie w projekcie stacji, na której znajdziemy m.in. dostępny wprost z dystrybutora produkt Adblue, jak również przestronny parking dla samochodów ciężarowych.

Stacja w Tychach zlokalizowana w południowej części Tychów. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są z jednej strony centra handlowe Tesco, Saturn, Obi oraz Urząd Celny a z drugiej osiedla mieszkaniowe.

Nowe stacje są otwarte całodobowo oraz oferują klientom pełny asortyment paliw, a także koncept gastronomiczny Stop Cafe 2.0 i ofertę sklepową w modelu O’Shop. Poza bogatą ofertą sklepowo-gastronomiczną na stacjach będzie można skorzystać z odkurzacza, kompresora, przewijaka a na stacji w stacji w Sosnowcu będzie również możliwość nadania i odbioru paczki. Jesteśmy przekonani, że dzięki udostępnionej ofercie produktów i usług, nowo otwarte stacje będą w pełni odpowiadać zarówno potrzebom klientom samochodów ciężarowych jak i osób podróżujących oraz lokalnej społeczności.

Dowiedz się więcej o nowych stacjach w naszej wyszukiwarce https://dlakierowcow.orlen.pl/znajdz-stacje

2 nowe stacje ORLEN w województwie śląskim
2 nowe stacje ORLEN w województwie śląskim