Efektowne przygotowania do MŚ czyli Mistrzowie Świata na stacjach ORLEN

2018-06-18

Na przełomie maja i czerwca klienci odwiedzający nasze stacje mieli okazję wziąć udział w niecodziennych wydarzeniach. Przez blisko dwie godziny na naszych stacjach w Warszawie, MOP-ie Baranów, Gdańsku oraz Krakowie mistrzowie świata oraz gwiazdy we freestyl’u Szymon Skalski, Michał Rycaj, Mateusz Odrzygóźdź oraz Łukasz Chwiediuk demonstrowali odwiedzającym efektowne triki oraz pokazy sztuki freestyl’u. Co ważne klienci mogli nie tylko podziwiać Mistrzów w tej co raz bardziej popularnej dziedzinie ale byli również zapraszani do samodzielnego spróbowania swoich sił. Tych, którzy odważyli się sprostać przygotowanym przez nas konkurencjom podarowaliśmy wyjątkowe limitowane piłki „Polska gola 2018” oraz zestawy kibica.

Zdajemy sobie sprawę, że nawet 1 000 słów tak dobrze nie odda tego co działo się na naszych stacjach dlatego aby choć na chwile przenieść do tamtych dni przygotowaliśmy prawie 2 minutowe podsumowanie całej akcji. Zapraszamy do oglądania!

Pokazy freestyl’u na stacjach ORLEN nie są jedynym działaniem w którym nasza firma nawiązuje do niebawem startujących Mistrzostw Świata. Specjalnie dla naszych klientów na czas mistrzostw przygotowaliśmy promocję piłkarską oraz zaoferowaliśmy fanom piłki nożnej wyjątkowy magazyn „ORŁY”. Warto dodać, że poświęcony MŚ w Rosji a wydany przez czołowy portal piłkarski Weszło.com, blisko 200 stronicowy magazyn dostępny jest tylko na naszych stacjach.