Nowa stacja w Gnieźnie

2018-06-13

W ostatnich dniach do naszej sieci stacji ORLEN dołączyła kolejna nowa stacja. Nasz nowy obiekt zlokalizowany jest w Gnieźnie przy ul. Gdańskiej 92. Położenie stacji sprawia, że jest ona idealnym punktem na postój dla osób podróżujących między Poznaniem a Bydgoszczą.

Nowo otwarta stacja działa w formacie Stop Cafe 2.0 oraz O’Shop dzięki czemu oferuje szeroką ofertą gastronomiczną oraz duży wybór produktów w sklepie. Poza tym stacja posiada myjnię, odkurzacz, kompresor oraz możliwość nadania oraz odbioru paczki w ramach usługi „Stacja z paczką”. Klienci w podróży na pewno docenią obecny na stacji przewijak dla niemowląt oraz możliwość bezpłatnego dostępu do sieci Wi-Fi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej stacji przy okazji zwiedzania Gniezna, miasta z długą i bogatą historią. Będąc w Gnieźnie możemy podziwiać wiele wspaniałych zabytków, na czele z katedrą i unikalnym skarbem romańskiej sztuki odlewniczej – Drzwiami Gnieźnieńskimi.

Lokalizację naszej nowej stacji możesz sprawdzić w naszej wyszukiwarce https://dlakierowcow.orlen.pl/znajdz-stacje oraz na mapach google klikając w link SP ORLEN Gniezno