Nowe stacje ORLEN na A1

2018-01-05

Wraz w początkiem grudnia do sieci stacji PKN Orlen dołączyły dwa nowe obiekty: MOP Wiśniowa Góra Wschód, oraz MOP Wiśniowa Góra Zachód. Obiekty znajdują się przy autostradzie A1, około 20 kilometrów od Łodzi.

Nowe obiekty są wyjątkowe z kilku względów. Po pierwsze stacje te znajdują się w strategicznym miejscu, MOP Wiśniowa Góra Wschód jest pierwszą stacją działającą bezpośrednio przy autostradzie A1 jadąc aż od Częstochowy. Przez to stacja jest niezwykle atrakcyjna dla klientów podróżujących tą trasą.

Po drugie stacje mają wyjątkowo rozbudowaną ofertę gastronomiczną oraz wiele dostępnych miejsc parkingowych. Na obu obiektach działają nasze najnowsze formaty gastronomiczne Stop Cafe 2.0 oraz sklepowe O’Shop. Powierzchnia każdej ze stacji wraz ze strefą bistro to łącznie ponad 300m² na których ulokowane jest ponad 100 miejscami siedzących.

Warto również podkreślić, że nowo otwarte stacje to już 29-ta i 30-ta stacja MOP-owa funkcjonująca w ramach sieci PKN ORLEN. Dodanie nowych stacji umocniło naszą sieć na pozycji lidera stacji autostradowych w Polsce zarówno pod względem ilości obiektów jak i standardu usług oferowanego podróżującym.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych nowych stacji!