Więcej stacji ORLEN w Kujawsko-Pomorskim

2018-03-23

W ostatnim tygodniu do sieci ORLEN dołączyły 2 nowe stacje paliw. Obie stacje zlokalizowane są w województwie Kujawsko-Pomorskim. Pierwsza stacja znajduje się w Toruniu a druga w miejscowości Żegotki położonej w okolicach Inowrocławia.

Obiekt zlokalizowany w Żegotkach znajduje się przy drodze krajowej nr 25 między Markowicami a Strzelnem w woj. kujawsko-pomorskim. Od słynącego z sanatoriów, domów uzdrowiskowych i tężni solankowych, uważanego za miejscowość uzdrowiskową Inowrocławia dzieli go odległość ok 15 km i ok 5 km od miejscowości Strzelno.

Stacja otwarta w Toruniu położona na skrzyżowaniu ulic Skłodowskiej-Curie i Bukowej przy łączącej wschodnie dzielnice miasta z zachodnimi Trasie Średnicowej / drodze głównej ruchu przyspieszonego w mieście.

Obie nowe stacje są otwarte całodobowo oraz oferują pełny asortyment naszych paliw, koncept gastronomiczny Stop Cafe 2.0 i ofertę sklepową w modelu O’Shop. Poza bogatą ofertą sklepowo-gastronomiczną na stacjach będzie można skorzystać z odkurzacza, kompresora, przewijaka a na stacji w Żegotce również z myjni automatycznej oraz Wi-Fi. Dzięki udostępnionej ofercie produktów i usług, nowo otwarte stacje powinny odpowiadać zarówno potrzebom osób podróżujących jak i lokalnej społeczności.

Dowiedz się więcej o nowych stacjach w naszej wyszukiwarce https://dlakierowcow.orlen.pl/znajdz-stacje oraz znajdź na mapach google SP ORLEN ŻEGOTKA oraz SP ORLEN TORUŃ

Więcej stacji ORLEN w Kujawsko-Pomorskim
Więcej stacji ORLEN w Kujawsko-Pomorskim
Więcej stacji ORLEN w Kujawsko-Pomorskim
Więcej stacji ORLEN w Kujawsko-Pomorskim