ORLEN w ruchu to nowa jakość na rynku. W ofercie nowoczesnego m formatu sklepowo-gastronomicznego, znajdą się przede wszystkim ulubione produkty znane ze stacji ORLEN, w tym hot-dogi i inne popularne przekąski. Do dyspozycji klientów oddane zostaną aż trzy rodzaje obiektów - o powierzchni 20 m oraz 60-70 metrów, z których część będzie wolnostojąca, a pozostałe zlokalizowane w ciągach komunikacyjnych. Powstaną również kąciki kawowe, w których sprzedaż będzie całkowicie zautomatyzowana. Towary i usługi, dotąd oferowane głównie kierowcom na stacjach paliw, staną się teraz dostępne i dostosowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników komunikacji zbiorowej oraz pieszych. Punkty ORLEN w ruchu pojawią się w miejscach o szczególnie dużym natężeniu ruchu, m.in. na dworcach, w biurowcach, czy na lotniskach. Tym samym klienci, oczekujący nowoczesnych i przyjaznych usług, będą mogli z nich korzystać o dowolnej porze i nieodległym miejscu.

 • 1

  Pierwszy punkt już otwarty!

  Pierwszy punkt Orlen w ruchu już otwarty. Znajdziecie nas na ul. Grójeckiej 26 w Warszawie. Zapraszamy!

 • 2

  Program VITAY

  Zbierasz punkty łatwo i szybko!

  Program lojalnościowy VITAY pozwala na dodatkowe korzyści, gdy odwiedzasz stacje paliw ORLEN, kioski ORLEN w RUCHU, gdy zamawiasz hot doga i kawę, gdy tankujesz paliwo albo gdy Twoje auto robi się na błysk w naszej myjni. Za każdym razem Twoje konto VITAY rośnie… a razem z nim rośnie uśmiech na Twojej twarzy. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz punkty VITAY, a im więcej punktów, tym więcej nagród i więcej powodów do zadowolenia! Więc zbieraj punkty, przeglądaj katalog i ciesz się z nagród.

  Potrzebujesz informacji dotyczących programu Vitay?
  Kliknij i sprawdź!

 • 3

  ATRAKCYJNE PROMOCJE

  ORLEN w ruchu to miejsce, gdzie możesz szybko kupić coś do jedzenia i picia, prasę, bilety komunikacji miejskiej lub doładować telefon. Znajdziesz u nas produkty znane ze Stop Cafe teraz dostępne w zasięgu ręki, po sąsiedzku.

Kontakt

W naszej firmie zadowolony klient to cel nadrzędny. Wielką wagę przykładamy do jakości oferowanych towarów oraz właściwej obsługi.

Masz pytania, sugestie, zastrzeżenia? Prosimy, o przesłanie zgłoszenia wraz z komentarzem czego dotyczy.

Dołożymy wszelkich starań by każda sprawa i zgłoszenie zostały wnikliwie przeanalizowane i wyjaśnione w możliwie najszybszym terminie.

Tel: 22 693 70 01
BOK@orlenwruchu.pl

Kariera

Chcesz się rozwijać i podejmować nowe wyzwania? Dołącz do nas i pracuj z nami lub jeżeli masz doświadczenie w zarządzaniu sklepem, zgłoś się jako kandydat na prowadzącego punkt „ORLEN w ruchu”? Uznana marka, ciekawy model biznesowy, solidne zaplecze. To nasze atuty. Chcesz z nich skorzystać? Napisz do nas.

kariera@orlenwruchu.pl