Paliwa najwyższej jakości

Gwarancja niezawodności

EFECTA 95

Dbasz o swój samochód i zależy Ci na czystości jego silnika? EFECTA 95 to nowe paliwo, które Ci w tym pomoże – zapobiegnie powstaniu nowych osadów oraz usunie część starych. Dodatkowo EFECTA 95 zachowuje swoje właściwości, chroniąc elementy silnika przed korozją i fizycznym zużyciem.

Więcej

EFECTA DIESEL

Twój DIESEL jest dla Ciebie ważny? Zatankuj paliwo EFECTA DIESEL, które zadba o silnik Twojego samochodu. Dzięki zaawansowanym technologiom wymywa osady i utrzymuje w czystości elementy układu paliwowego i silnika. Regularna jazda na tym paliwie umożliwia przywrócenie pierwotnej wydajności wtryskiwaczy i zapewni ochronę powierzchni elementów silnika przed korozją.

Więcej

Verva On

Oczekujesz od swojego silnika dieslowskiego osiągów i niezawodności? VERVA ON to paliwo najnowszej generacji, stworzone z myślą o wysilonej pracy w różnych warunkach, zarówno latem jak i zimą. Podwyższona zawartość dodatku myjącego (detergent) zapewnia wysoką czystość układu dolotowego i eliminację osadów. Szczególnie zalecane do silników z systemem common-rail.

Zobacz pełna specyfikację

Verva 98

Poczuj pełną moc i dynamikę swojego auta. W VERVIE 98 zawarliśmy to, co w ORLENIE mamy najlepsze. Najnowocześniejsza technologia produkcji i najlepsze dodatki sprawiają, że VERVA 98 wydłuża żywotność silnika. Sprawdza się w samochodach nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz pełną specyfikację

Ekodiesel

Szukasz paliwa zapewniającego bezpieczeństwo i czystość Twojego diesla? Paliwo Ekodiesel Ultra to najwyższa orlenowska jakość i dbałość o środowisko. Dobrane gatunki oleju napędowego dostosowane zostały do czterech, różnych pór roku, przez co gwarantują skuteczność w każdych warunkach atmosferycznych.

Zobacz pełna specyfikację

EkoDiesel Orlen

Eurosuper 95

Dbaj  o swój silnik, non-stop! Wystarczy, że przekręcisz kluczyk, a dodatki zawarte w benzynie EUROSUPER 95 zapewnią ciągłe utrzymywanie w czystości zaworów dolotowych i komór spalania, ograniczą korozję, poprawią osiągi i pozytywnie wpłyną na zużycie paliwa. EUROSUPER 95 to także mniejsza emisja szkodliwych składników spalin i ochrona katalizatora dopalania.

Zobacz pełna specyfikację

Eurosuper 95 Orlen

Autogaz (LPG)

Dadaj gazu i ciesz się stałymi osiągami w każdych warunkach.
Tankując autogaz na stacjach ORLEN masz pewność niezmiennej, najwyższej jakości. Nasz autogaz to mieszanka o wysokiej, co najmniej 40% zawartości propanu charakteryzująca się stabilną liczbą oktanową i wysoką prężnością par w okresie zimowym.

Zobacz pełna specyfikację

Autogaz Orlen