Płyny do spryskiwaczy

Płyn letni

Zależy nam, by cała droga zawsze była w zasięgu Twojego wzroku. Dlatego płyny do spryskiwaczy ORLEN zawsze stoją na stacji w zasięgu Twojej ręki. Sięgaj po nie, gdy tankujesz, ciesz się czystą szybą i świetną widocznością. Nasze płyny charakteryzują się delikatną kompozycją zapachową i składem bezpiecznym dla lakieru oraz elementów gumowych Twojego samochodu.

Płyn jesienny

Wiosna, jak i jesień... poprzeplata trochę zimy, trochę lata. A trochę zimy wystarczy, by skutecznie zablokować spryskiwacz. Dlatego w płynie wiosenno-zimowym połączyliśmy właściwości płynów zimowego i letniego. Doskonale nadaje się on zarówno na cieplejsze, jak i na te zimniejsze dni i nocki, gdy temperatura niespodziewanie spadnie nawet do -10 stopni.

Płyn zimowy

Choć zima zrobi wszystko, by Cię zaskoczyć… nie pozwól, by zamarznięty spryskiwacz pokrzyżował Ci plany. Pomyśl o płynie zimowym, zanim temperatura spadnie do zera i bądź pewien, że – nawet gdy spadnie o kolejne 20 kresek, nasz płyn skutecznie usunie z szyby Twojego samochodu sól i brud… których zimą na drogach w bród!