Programy kartowe

Dopasowane do Ciebie

Karta Flota

Dla dużych przedsiębiorstw

Szukasz nowoczesnych i skutecznych rozwiązań biznesowych dla floty w Twojej firmie? Skorzystaj z wygody bezgotówkowych zakupów paliwa na ponad 1700 stacjach ORLEN i BLISKA. Wejdź w świat korzyści usług dodatkowych, uproszczonego fakturowania i zalet, jakie dają odroczone terminy płatności. Dopasuj ofertę programu FLOTA do potrzeb Twojej firmy.

Szczegóły programu

Karta Flota Orlen

Karta Open drive

Dla małych i średnich firm

Twoja flota pracuje także za granicą? Zadbaj, by i tam jej obsługa przebiegała tak szybko i bezpiecznie jak w Polsce. Realizuj transakcje bezgotówkowe na ponad 2500 stacji grupy ORLEN w Europie – ORLEN i BLISKA w Polsce, STAR w Niemczech, BENZINA oraz BENZINA PLUS w Czechach. Odbieraj zbiorcze faktury za paliwo zakupione w danym kraju i oszczędzaj cenny czas.

Szczegóły programu

Karta Biznestank

Dla małych i srednich firm

Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Zacznij czerpać korzyści z programu BIZNESTANK. Oferujemy Ci zbiorcze faktury i atrakcyjne rabaty na paliwo już od pierwszego zakupionego litra, a także rabat na usługę myjni i odkurzania. Przystąp do programu i przekonaj się, dlaczego biznes tankuje na stacjach PKN ORLEN.

Szczegóły programu

Karta Biznestank Orlen

Karta Mikroflota

Dla małych i średnich firm

Kto powiedział, że wielkie korzyści skierowane są tylko do dużych firm? Teraz także niewielkie podmioty mogą zyskać naprawdę dużo w największej sieci stacji paliw w Polsce. Bezgotówkowe zakupy paliw oraz usług, uproszczone fakturowanie i odroczone terminy płatności. Wejdź w świat korzyści i przekonaj się, jaką wygodę da Twojej firmie program MIKROFLOTA!

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Karta Upominkowa

Dla każdego

Lubisz sprawiać praktyczne prezenty? A może po prostu chcesz mieć pewność, że Twoi bliscy tankują paliwa najwyższej jakości? Karta UPOMINKOWA to prezent z ogromnym potencjałem i gigantyczną kokardą! Rozwiążesz nią… obie kwestie za jednym zamachem!

Szczegóły programu

Karta Upominkowa Orlen

Karta Zakupowa

Dla każdego

Zastanawiasz się, jak nagrodzić swoich pracowników? Proponujemy wygodne i nowoczesne rozwiązanie – Kartę ZAKUPOWĄ. To efektywne narzędzie promocyjne, atrakcyjny prezent i pożądany sposób gratyfikacji – doskonałe rozwiązanie biznesowe dla wszystkich Klientów instytucjonalnych. Przekonaj się o jej zaletach już dziś!

Szczegóły programu

Karta Zakupowa Orlen