Kieruj się bezpieczeństwem!

Wspólnie budujemy bezpieczny ORLEN

Promocja związana jest z propagowaniem bezpieczeństwa kierowców, podróżujących, klientów stacji ORLEN oraz dzieci w ruchu drogowym. W okresie od 1 do 30 września wybrane produkty do samochodu oraz dla dzieci poprawiające bezpieczeństwo będzie można zakupić na stacjach paliw z 25%* rabatem. Dedykowany kupon dostępny jest w ulotkach na stacjach ORLEN. Szczegóły w regulaminie.

Podnieś bezpieczeństwo w podróży!**

Pomyśl o bezpieczeństwie najmłodszych!
Korzystając z kuponu na ulotce otrzymasz 25% rabat przy zakupie jednego z odblasków:

Kupon rabatowy można zrealizować od 01.09.2017 r. do 30.09.2017 r. na wybranych stacjach ORLEN – lista stacji oraz produktów promocyjnych dostepna w Regulaminie Promocji.
*Podany rabat jest rabatem minmalnym, każda stacja może stosowac wyższy rabat. Kupon można zrealizować przy pałatności gotówką, karta bankową lub Blikiem.
**Dotyczy łącznego zakupu na jednym dowodzie zakupu dowolnego napoju gorącego z oferty Stop Cafe o pojemności 210 lub 420 ml lub napoju energetycznego VERVA o pojemności 250 ml lub 330 ml i jednego z przedstawionych produktów podnoszących bezpieczeństwo w podróży. Przed rozpoczęciem transakcji okaż kupon pracownikowi stacji. Kupon wielokrotnego użytku. Dostępność produktów zależy od aktualnych zapasów stacji. Szczegóły w Regulaminie Promocji.